Kontakty pro tisk

Navigace: [ přeskočit ]
photo.png, 3,7kB Jmenuji se Zdeněk Hrubeš, původní profesí strojař. Mám dlouholetou praxi v oblasti stavebnictví (rekonstrukce, oprava, údržba, nová výstavba ...). Své zkušenosti nyní využívám v profesi hodinového manžela v Pardubicích a širokém okolí.

Služby - hodinový manžel

Nabízím Vám služby hodinového manžela v pardubickém kraji. Zajistím drobné i větší práce v interiéru i exteriéru. Samozřejmostí je i doprava po Pardubicích a okolí. Zde je uveden stručný výpis toho co Vám mohu poskytnout.

Instalatérské práce

Vadí vám kapající kohoutek a nevíte jak se ho opravit? Zavolejte na číslo 732 932 935, hodinový manžel z Pardubic Vám pomůže.
Koupili jste si novou pračku nebo myčku? Bojíte se je zapojit sami, abyste náhodou nevytopili sousedy? Právě Vám mohu pomoci s tímto problémem,
  více
Vytopili jste už někdy sousedy? Nevíte čím by to mohlo být a jak to opravit? Možná právě Vám protéká při sprchování voda kolem vany. Tuto drobnou svízel pomůže opravit výměna silikonu kolem vany. Pokud si na tuto práci sami netroufáte, zavolejte si na to hodinového manžela. Rád Vám s tím pomohu.

Práce v interiéru

Koupili jste si novou poličku a nevíte si rady jak jí pověsit?
Koupili jste si novou postel? Nebo se stěhujete do nového bytu a chcete si přestěhovat nábytek?
Praskla Vám žárovka, a nevíte jak a kde máte koupit novou, nebo Vám přestala svítit zářivka? Přivezu a vyměním během několika minut. A opět se u Vás bude svítit o sto šest.
Máte panickou hrůzu z elektriky a bojíte se sami vyměnit zásuvku nebo vypínač? Zavolejte si zkušeného hodinového manžela, a ten Vám předvede jak oboje bezpečně vyměnit.

Osazení světel

Zahradní práce

Také Vám roste tráva před očima a nezbývá Vám čas na sekání? Pak volejte 732 932 935 a objednejte si hodinového manžela z Pardubic, přijedu a posekám celý trávník během chvíle. Zarostlé a málo udržované porosty posekám křovinořezem.
Také v zámeckých zahradách obdivujete perfektně střižené živé ploty a okrasné dřeviny? I vy si můžete žít jako na zámku! Stačí si pozvat pardubického hodinového manžela, který s Vaší zahradou udělá divy. 

Práce motorovou pilou

Zámečnické práce

Výměna zámků, kování oken a dveří

Výměna dveří

Opravy oplocení

Vrtání do kovu, zdiva, betonu a dřeva.

Zednické práce